Červenec 2009

NEW STAR: Lady Sovereign

31. července 2009 v 17:58 | bAuNkA<3 |  __hOt nEwS__
Prcek s koblihou - raperka Sovereign(23) pobláznila celý svět...
Třiadvacetiletá Louise Amanda Harman, alias Lady Sovereign, měří pouhých sto padesát dva cenťáků a je pořádný číslo. V šestnácti letech sekla se školou a začala prodávat koblihy! Ale protože prahla po tom, slyšet samu sebe v rádiu, pustila se do psaní textů. Netrvalo to dlouho a svým talentem zaujala hiphopovou star Jaye-Z, díky kterýmu vydala i svý debutový album "Public Warning"!

"Do sukně mě nikdo nenarve!"


Teď už má za sebou řadu úspěchů a v dubnu jí vyšla druhá deska "Jigsaw", na který můžeš najít pecku "So Human"! A co na sebe práskla sama Sov? "Jsem pěknej divoch! Miluju svoje megadžíny, trika a volný mikiny!" A kde můžeš tuhle londýnskou raperku v dohledný době vidět? Super zpráva! Sov totiž vystoupí na letošním Hip Hop Kempu 2009, který se koná 20. 8. - 22. 8. v Hradci Králové!

Gisele Bundchen nové sexy foto

31. července 2009 v 17:53 | bAuNkA<3 |  __PaPaRazzI__
Gisele BundchenGisele BundchenGisele BundchenGisele BundchenGisele Bundchen

infoo

25. července 2009 v 21:49 | bAuNkA<3 |  ___pOzAsTaVeNí__
takšeeod pondělka pozastaveno a mam the sims3 je tto bezva:)thaak paa

nEw dEss

20. července 2009 v 21:58 | bAuNkA<3 |  __dEsSiGnY__
jelikož mám teď mánii hanna beth je tu i new dess by me!vííte nejsem žádnej grafic ale líbí se mi:) tady je náhled doufám že se líbí i vám tak jo musím končit pp zlatííčka

miláčci mojiii:)

20. července 2009 v 21:48 | bAuNkA<3 |  __SbÉ__
achojte miláášci:)jak se máte?
no chci vám jen oznámit že začnu dělat komixy:D
je to zábavný a dobře se to čte:D
začnu asík od 22.července ju?takkk jhoo:)

J..b..jsou už totálně out?

19. července 2009 v 21:16 | bAuNkA<3 |  __cElEbRiTeS__
saakra!co se zase u Jonasů děje?z původních megastar se postupně stávají looseři!Nickovi(16),Kavinovi(21) a Joevi(19) se poslední dobou fakt nedaří a na co sáhnou jde do háje!že by je někdo začaroval?poslední dobou to tak opravdu vypadá!!!jejich nový seriál J.O.N.A.S je úplnej propadák,a vyšplhal se dokonce na druhou příčku nejméně sledovaných pořadů roku!první serii seriálu sedovalo pouhých 4.miliony fanuškúú a to je na Ameriku sakra málo!a co hůř o týden později jich sledovala sotvA polovina!a to už se šéfíci Disney pořádně naštvali a přesunuli seriál do méně lukrativního času!to není jediný herecký neúspěch!jejich 3D film nedosáhl ani třetinového úspěchu jako Hannah Montana the movie.a že se jim smůla lepí na paTY dokazuje i jejich nové album Lines,vines and Trying times které kritici téměř rozcupovali
všichni se shodují v jednom Jonas Brothers už stratily šťávu!
Mají pravdu?Faktem je že poslední dobou to s něm jde s kopce!a nejaký ten skandálek jim ke slávě nepomůže!

Lady gaga měla těžkou minulost

19. července 2009 v 20:02 | bAuNkA<3 |  __rEpOrT__
23.let zpěvačka a skladatelka z New Yorku,která má pseudonym podle písničky Radio Ga Ga od skupiny Qeen.začínala v undergroundu jako brunetka,pak se obarvila na blond a vrhla se na pop.
Prorazila jako autorka písní Britney spearsové,pussycatdolls nebo akona.ten si všiml jejího pěveckého talentu a v roce 2008 jí pomohl nahrát cd the fame.její hit just dance dokonce dostal nominaci grammy. V hudbě ráda mixuje různé styly.za svoje vzory považuje davida bowieho ale taky miluje Madonnu a Madonna prý miluje ji,aspoň se přišla podívat na její koncert a to je pro GaGu velká pocta.
Děctví:bohatí rodiče ji dali do katolické školy (kam chodily i Nicky a Paris Hiltonovi)malá stefani Germanotta jak se opravdu jmenuje ale měla touhu rebelovat a snažila budit pozornost tím že do školy chodila zmalovaná.v 18 letechodešla s domu a živila se jako striptérka.pak si našla lepší práci a psala písničky pro popové hvězdy.vedle toho vystupovala v ruzných klubech s kapelami a s vlastnírockově burleskní show(něco mezi metalovým koncerten a striptýzem v lesku diskokoule…rodiče pro její karieru neměli pochopení. otec mě viděl v klubu když jsem na sobě měla kožené tanga.nechápal to…ppár měsíců se na mě nemohl podívat vzpomina GaGa.v té době jsem přičichla k drogám nechci o tom moc mluvit byli to tvrdé drogy…táta měl za to že jsem odepsaná.jeho reakce mě zbrzdila.mám velký strach se selhání a nechtěla jsem aby mě to dostalo tak jsem s tím sekla.pořád na večírcích piju ale to není peklo jen zábava.má ráda nahotu a v odhalání na veřejnosti nevidí problém.parkrát už si kvůli tomu musela popovídat s policisty.novináři její přehnaný styling a střeštěné oblékání srovnávají s image christiny aguilery.chris se ke Lady GaGa vyjádřila:nevěděla jsem že někdo takový existuje.ani nevím jestli je to ženská nebo chlap!gagu tto ovšem pobavilo a poslala ji puget ruží za to že ji jako velká hvězdA zajistila takovou reklamu…Lady GaGa

Demi Lovato and Trace Cyrus:žhavá láska?

19. července 2009 v 19:27 | bAuNkA<3 |  __cElEbRiTeS__
odehrává se románek mezi Trace Cyrus(bratr Miley) a hvězdou Camp Rocku Demi Lovato.tyhle star si na twitteru užívali tady je něco málo:(přeloženo do cz)

Demi Lovato:fakt mi moc moc chybíš...<3
Trace Cyrus:fakt tě moc moc chci.právě teď
Demi Lovato:chci ti poslat sladkou pusinku
Trace Cyrus:chtěl bych tě mít u sebe
Demi Lovato:já tebe taky
Trace Cyrus:chci tě mít v posteli lásko
Demi Lovato:s tím se dá něco dělat
Trace Cyrus:dobře jsem u tebe za 15minut čekej před domem


Hermiona: Bylo divné líbat Rona Weasleyho

19. července 2009 v 15:24 | bAuNkA<3 |  __cElEbRiTeS__
Hermiona: Bylo divné líbat Rona Weasleyho
Mladá herečka Ema Watson se na premiéře filmu Harry Potter a princ dvojí krve vyznala z pocitů při líbání kolegy Ruperta Grinta alias Rona Weasleyho.
12. července 2009

Na úterní premiéře filmu Harry Potter a princ dvojí krve v Londýně na sobě měla Emma Watson, představitelka čarodějky Hermiony, lehké letní šaty s velkým výstřihem. Prakticky odhalovaly víc, než měla v úmyslu. Zároveň během rozhovoru s novináři řekla, že se během natáčení sekvence, kdy líbala Ruperta Grinta v roli Rona Weasleye, cítila divně. "Je jako můj bratr," nechala se slyšet.

"Je to tak trapné!" prohlásila poté, co během premiéry filmu Harry Potter a princ dvojí krve v úterý večer vstoupila na červený koberec. Její sexy šatičky totiž docela odhalily výstřih a v jiné chvíli si mohli přítomní prohlédnout její kalhotky. To když jí vítr rozfoukl rozparek sahající až k pasu.


Ema Watson


"Šlo o chybu v oblečení," řekla Davidu Lettermanovi v jeho televizním pořadu Late Show with David Letterman ve středu 8. července. "Já si skutečně nepamatuji, kdy k tomu došlo… Ještěže nosím spodní prádlo."

Problém s líbáním

Na premiéře "prince dvojí krve" se novinářům svěřila, že má k Rupertu Grintovi, který představuje Rona Weasleyho, velmi blízký vztah. Ovšem, doplnila, jsou jako bratr a sestra. Problém tedy nastal, když měla devatenáctiletá herečka v roli Hermiony Rona Weasleyho políbit.


Rupert Grint, Emma Watson a Daniel Radcliffe


"Rupert je jako můj bratr a náš vztah by snad nemohl být platoničtější," řekla Watsonová. "Takže líbat se s ním - abych byla upřímná, měla jsem pocit, jako když páchám incest. Ale myslím si, že ve filmu to bude velmi sladké."

V současné době Watsonovou zaměstnává natáčení pokračování Harryho Pottera: Harry Potter a relikvie smrti.


bleskovka(vyber)

19. července 2009 v 13:56 | bAuNkA<3 |  __sOuTěžE__
1.) Jak dlouho se těšíte na prázdniny?
a) už od 1. září
b) kolem pololetí
c) netěším se

2.) Z jaké stránky teď berete prázdniny?
a) už je čtvrtka práznin v háji
b) ještě není ani půlka a už se nudím
c) hlavnš že nechodím do školy

3.) Pojedeš někam?
a) Ne, ale rád(a) bych
b) Jo pojedu
c) Naštěstí ne

4.) Prázdniny a počítač?
a) Jo! jinak by to ani nebyly prázdniny
b) Občas se hodí... když je nuda
c) v žádném případě... rači jdu ven

5.) Oblíbené barvičky?
a) pestré (zářivá žlutá, křáklavá červená, oranžová)
b) světlé (světle modrá a zelená, fialková)
c) tmavé (černá, tmavě červená a modrá)

Tak teď už jen odeslat komentík a můžete čekat na diplom.... ;-)

aChOjTe:)

19. července 2009 v 11:57 | bAuNkA<3 |  __bLoG__
achojte dneska ve 2:00 jsem dojela s chorvatska-pakoštane:) ale nak my blbne blog takže až toto dopišu du se podvat jestli s tim budu moc něco dělat!no když pisnu ještě jednou díky

diplomky za bleskovku

10. července 2009 v 17:43 | bAuNkA<3 |  __dIpLoMkY__

děkuju za účast


mimina na bruslích:D

9. července 2009 v 19:43 | bAuNkA<3

YouTube hit: batolata na kolečkových bruslích!

YouTube hit: batolata na kolečkových bruslích!


Nemusíte být na děti dokonce je můžete nenávidět, ale tohle video vás dostane!
9. července 2009

Internetovou senzací se stala reklama ve které zběsile řádí na kolečkových bruslích za rytmu hip hopu parta výtržníků... v plenkách. Za uplynulý týden vidělo na Youtube klip nabitý speciálními efekty přes 4 milióny uživatelů.

Na první krůčky dítěte je hrdý každý rodič a je to pro něj nezapomenutelná událost. Nezapomenutelnou noční můrou rodičů by se nepochybně stal úprk potomka v plenkách na kolečkových bruslích před revmaticky vrzajícími koleny zoufalého rodiče.

Jedno z 96 počítačově vyvedených batolat pustí přehrávač ze kterého se vine zremixovaná verze slavného hitu Rapper's Delight od newyorské party The Sugarhill Gang's z roku 1979. A spanilá jízda může začít!

Minutový snímek pocházející z dílny londýnského Pinewood Studios překvapivě nepropaguje pleny a ni dětská zásyp, ale vodu Evian. Kampaň by měla běžet ve většině zemí světa v televizi, opomenut není pochopitelně ani internet.

Podle Making of, které je umístěno pod inkriminovaným videem, se zdá, že celá sranda vznikala v pražských barrandovských ateliérech.

bleskovinka

7. července 2009 v 20:30 | bAuNkA<3 |  __bLoG__
1)čauwec jak je?
2)jak si užíváš prázky?
3)jakýmu se věnuješ sportu?
4.kdo je na obrázku????
5)co chceš na DiPlOmEk?
6)blog a přezdívku...

ŘeTěZáK(HoOoOdNĚ DlOuHweJ)

7. července 2009 v 20:06 | bAuNkA<3 |  __bLoG__
°°ZÁKLADNÍ°°
1. Tvoje jméno:BaRuu
2. Přezdívky:ŠeVčA,BaJiiiK,BaU
3. Narozeniny:19.9.
4. Místo narození:OlOmOuC
5. Znak zvěrokruhu:PaNnA
6. Pohlaví:ŽeNsKa
7. Třída:Po PrÁzKáCh 5.
8. Škola:tErErQa
9. Funkce:CoO?
10. Město:OlOmOuC
11. Celé nick jméno:BaRuu ŠeVčA
12. Barva vlasů:HnĚdÁ MáM mElÍr BlOnD
13. Délka vlasů: PoD RaMeNy TrOcHu VÍc:)
14. Barva Očí:HnĚdÁ
15. Hlavní rys:NwM
16. Výška:147cm
17. Jizvy: Na ČelE,KoLeNě,v HlAvĚ
18. Brýle:Sluneční
19.Piercing:Bude =P
20. Tetování:Možná bude =P
21. Pravák nebo levák:Pravák =D
°°MOJE "POPRVÉ"°°
22. Můj první nejlepší přítel:ŽáDnEj:)
23. První cena: zE šKoLkY
24. První sport kterému jsem se věnovala:aErOBiK:F
25. První domácí zvíře:KřEČEk
26. První dovolená: nWm nĚkDe v čEcHáCh
27. První koncert: eWKa fArNa
28. První láska:nEjVeTsI hAjZl

°°OBLÍBENÉ°°
29. Film:_hSm,hAnNaH,
30. TV pořad:zOuFaLkY oRdInAcE,uLiCe
31. Barvy:Růžová,Modrá,Černá__=D
32. Rapper:_Proč zrovna rapper?=D
33. Skupina:__The Veronicas,bEp,
34. Písnička:_i wAnNa dAnCe-aShLeY tIsDaLe
35. Přítel/kyně:nEmáM a zAtÍm nEcHci
36. Sladkost:__čOkOlÁdKa:D
37. Sport:=D___TaNeCOrIeNt,HiP HoP DiSkO AtD.)
38. Restaurace:KdEkOLi
39. Oblečení:nAKý NoRmÁl Ne NaKy ShItY:)
40. Obchod:__HM,CA,teSkO,OrSaY
41. Předmět ve škole:DěJePiS
42. Zvíře:PeJsEk YoRk:)
43. Knížka:mAxImUm RiDe
44. Časopis:Bravo
45. Boty:CoNvErSkY,CrOSsKy
°°PRÁVĚ TEĎ°°
46. Pocit:boLí CeLý tĚlO
47. Potřeba:NiC
48. Jsem v:PoKoJíkU
49. Jím:YoGuRtÍk
50. Piju: AlOe-VeRa
51. Dělám:PíŠu ThOtO
52. Online:Na IcQ,BlOgU
53. Poslouchám:AsHlEy
54. Myslím na: zÍtřEk
55. Chci:*aBy bYlA dEnUl oNLiNE
56. Koukám na:Monitor
57. Mám na sobě:oBlEčEk hK
°°BUDOUCNOST°°
58. Děti?:bUdOu:D LOL
59. Svatba?:Tak néé asi =D_
60. Místo, kde chci žít?:__Sto pro Čr=)
61. Auto?:aSpOň DvĚ
°°MŮJ VYSNĚNÝ PARTNER°°
62. Barva vlasů:Blond,Hnědý =)
63. Délka vlasů:Takový malinko delší =DChápeš ne?=D
64. Barva očí:Hnědý =)
65. Výška:147cm
66. Roztomilý nebo sexy?:Roztomile sexy !!!=D
67. Líbat nebo dívat?:Nechápu !=D
68. Objímat nebo líbat?:Nechápu!! chápeš!?!?!??!!=D
69. Oblečení:Hlavně ne žádná socka ,ale pěknej stylař!!=P
70. Hravý nebo vážný?:Tak napůl__=)
71. Romantický nebo přirozený?:Přirozeně romantický =)
72. Tlustý nebo hubený?:Sportovec!!=P
73. Něžný nebo vášnivý?:OOoO
74. Přelétavý nebo snadno se vázající?:__Nooo__Asi tak napůl =D__
75. Zábavný nebo nudný?:Zábavný!!__
76.Dělač problémů nebo "Paní Tichá" :dĚlÁč:D

°°UŽ SEM NĚKDY°°
77. Políbila cizího člověka:__Nee __=D
78. Pila alkohol:__Ehm__Tak jo no =D
79. Kouřila:__nE!
80. Utekla z domu:_Ne =D
81. Něco si zlomila:ZaTíM EeE!
82. Chodila s holkou?:No jaS NeJvĚdŠíMa PiČ..:(
83. Zlomila někomu srdce:aSi tO nWm
84. Pohádala se s někým: jO hdNě kRÁt
85. Plakala když někdo umřel:Ano :(
86. Plakala ve škole:Jo =D__
87. Někoho zabila:nO nE!
88. Zamilovala se:Několikrát =D__
°°VĚŘÍM V...°°
89. Bůh:_Ne =D
90. Zázraky:__Někdy =D
91. Láska na první pohled:__áLe JJo
92. Duchové:__Jo =)
93. Mimozemšťani:__UrČííK
94. Druhé já: Ne Jo NwM
95. Nebe:Snad jo =D
96. Peklo: No jasný
97. Andělé:AnJhO
98. Polibek na prvním rande:_ŽáDnÝ Se NNeKoNá
99:SŘíTkY:aNi Ne!

100.kdo si to má vyplnit?moje sbénka waw boli me ruka:D
°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°

cHcEŠ KlKaČku?písni

7. července 2009 v 19:30 | bAuNkA<3 |  __bLoG__
chceš klikačku nebo jen avatar?písni mi

1)přezdívka
2)s kým to cheš?
3)klikačku/avatar?

KliKaČkA01

6. července 2009 v 20:17 | bAuNkA<3 |  __bLoG__

Sel změnila hairstyle

6. července 2009 v 11:31 | bAuNkA<3 |  __cElEbRiTeS__
Selena Gomez si nechala ostříhat vlasy:)asi na léto aby se nepařila:)

ahojky

5. července 2009 v 23:57 | bAuNkA<3 |  __aBoUt mE__
ahojky je trochu pozde ale ja si pres icq pisu s jednim krasnym klukem ja ho absolutně žeru:)